Szkolenia BHP online

Szkolenie BHP muszą przejść wszyscy pracownicy oraz pracodawcy i to w gestii pracodawcy leży takie szkolenie zapewnić. Obecna technologia pozwala na zrealizowanie kursu BHP w formie internetowej, a okoliczności wywołane epidemią koronawirusa sprawiły, że zdalne szkolenia stały się w zasadzie normą. Dlatego teraz możesz zorganizować w swojej firmie szkolenie BHP online. Zobacz, jakie szkolenia przeprowadzają nasi specjaliści.

Jak wyglądają nasze szkolenie BHP online?

Przygotowane przez nas internetowe szkolenia BHP pomagają w utrzymaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa w czasie, kiedy istnieją taki liczne restrykcje dotyczące dystansu społecznego i organizowania większych zbiorowisk ludzkich. Jak to możliwe? Dostęp do materiału szkoleniowego możliwy będzie 14 dni od momentu jego wykupienia. Oznacza to, że pracowników, którzy muszą przejść szkolenie możesz podzielić na mniejsze grupy lub nawet zlecić im uczestnictwo indywidualne. Wystarczy zapewnić im dostęp do komputera ze stałym łączem internetowym i aktualną przeglądarką. Wszystkie kursy kończą wydaniem stosownego zaświadczenia.

Atrakcyjna cena

Zorganizowanie szkolenia online jest zdecydowanie tańsze niż forma stacjonarna, dlatego też cena zdalnych kursów BHP jest dla przedsiębiorstwa mniej obciążająca. Co więcej – możliwość odbycia szkolenia w dowolnym czasie pozwala podzielić pracowników na mniejsze grupy, dzięki czemu nie trzeba zatrzymywać pracy wielu osób w jednym czasie. W cenie zawarte są również materiały szkoleniowe w formie plików PDF.

Internetowe szkolenia BHP – dla kogo?

Nasi specjaliści przeprowadzają wszystkie niezbędne rodzaje szkoleń, jakie są potrzebne do tego, by pracownicy i pracodawcy mogli bezpiecznie i zgodnie z przepisami wykonywać swoją pracę.

  • Szkolenia okresowe BHP dla pracodawców i kadry kierowniczej – należy odnawiać je co pięć lat. W czasie ich trwania pracodawca oraz kadra zarządzająca zdobywają wiedzę na temat swoich obowiązków wobec pracowników oraz na temat wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa.
  • Szkolenia okresowe BHP dla stanowisk administracyjno-biurowych – przewidziane są w nich zagadnienia obowiązujące pracownik biurowych w kwestii zachowania bezpieczeństwa pracy.
  • Szkolenia okresowe dla pracowników BHP – pozwalają zdobyć certyfikaty umożliwiające pracę instruktorom BHP oraz innym pracownikom służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
  • Szkolenia BHP dla inspektorów pracy – przeznaczone jest dla pracowników Społecznych Inspektorów Pracy.

Zbliża się termin przeprowadzenia szkolenia BHP wśród Twoich pracowników? Zgłoś się do nas i skorzystaj z wygodnej i opłacalnej formy szkoleń BHP online.