Marzysz o dobrym stanowisku w księgowości lub dziale HR? A może zarządzasz dużym przedsiębiorstwem i chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników z działu kadrowo-księgowego? Skorzystaj z naszej oferty e-szkoleń w zakresie podatków i HR, i zdobądź nowe umiejętności, które pozwolą Ci przebierać do woli w ofertach pracy.

Jak przebiegają szkolenia podatkowe i HR przez Internet?

E-szkolenia są bardzo łatwe w organizacji, a co za tym idzie – również tańsze niż ich tradycyjne, stacjonarne wersje. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na wybrane szkolenie za zakresu HR lub podatków. Kiedy dokonasz zakupu, otrzymasz kod dostępu do materiałów wideo, który działa aż przez czternaście dni. Oznacza to, że na przejście wszystkich etapów szkolenia masz pełne dwa tygodnie od momentu jego zakupu. Wraz z dostępem do wideoszkolenia dostaniesz również materiały szkoleniowe w plikach PDF. Po ukończeniu szkolenia czeka Cię już tylko odebranie zaświadczenia lub certyfikatu, które potwierdzają Twoje nowe umiejętności zawodowe.

Zalety szkoleń online

W dobie epidemii mogliśmy przeprowadzać jedynie szkolenia drogą internetową. Wierzymy jednak, że jest to metoda, która przyjmie się na dobre i będzie ciekawą alternatywą dla stacjonarnych szkoleń. Szkolenie online ma wiele zalet, a wśród m.in.:
  • możliwość odbycia szkolenia w dowolnym czasie w ciągu dwóch tygodni,
  • możliwość zorganizowania szkolenia dla pracowników w bezpiecznej formie z zachowaniem dystansu społecznego,
  • dowolność ilości czasu, jaki spędzasz jednorazowo na szkoleniu,
  • taka sama wartość merytoryczna jak na szkoleniach stacjonarnych,
  • brak konieczności dojazdu na miejsce szkolenia.
Wszystkie szkolenia z zakresu HR oraz podatków prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności związanych z omawianym zagadnieniem.

Szkolenia HR online – czego potrzebujesz?

Aby wziąć udział w przygotowanym przez nas szkoleniu, wystarczy, że posiadasz komputer i dostęp do stałego łącza internetowego. Dlatego możesz  wziąć udział w kursach, nie wychodząc nawet z własnego pokoju. Poza tym potrzebujesz jedynie chęci rozwoju osobistego, który będzie dla Ciebie pierwszym krokiem do znalezienia nowej pracy lub otrzymania awansu.

Szkolenia podatkowe i HR online – dlaczego warto?

Zapewne dobrze wiesz, że konkurencja na rynku pracy jest bardzo duża, a pracodawcy zwracają coraz baczniejszą uwagę na to, czy pracownicy wykazują zaangażowanie w swój rozwój. Dlatego nie zastanawiaj się i już teraz zrób pierwszy krok do zdobycia umiejętności, które wpiszesz w swoje CV. Jesteś szefem firmy z działem HR i księgowości? Zainwestuj w swoich pracowników. ich nowe kompetencje z pewnością sprawią, że praca stanie się efektywniejsza.