Chcesz podnieść swoje kwalifikacje, by znaleźć nową pracę lub dostać awans i podwyżkę? Skorzystaj z oferty szkoleń zawodowych – teraz nie musisz wychodzić z domu, by zdobyć wiedzę, umiejętności i uprawnienia niezbędne do wykonywania wybranego zajęcia. W odpowiedzi na restrykcje wynikające z pandemii koronawirusa, przygotowaliśmy zestawy kursów zawodowych online, które pomyślnie przejdziesz w domu przed własnym komputerem.

Jak przebiegają kursy zawodowe online?

Szkolenia zawodowe przeprowadzane przez Internet za pomocą platform e-learningowych są bardzo łatwe i przyjazne dla uczestników. Co więcej – wydane na ich podstawie certyfikaty i zaświadczenia są w pełni zgodne z prawem i stanowią dowód na zdobyte umiejętności oraz wiedzę. Wszystkie szkolenie są skrzęnie przygotowane przez ekspertów, którzy mają wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie teorii, jak i praktyki omawianego tematu.

Dostęp o dowolnej porze

Kupując wybrane szkolenie otrzymasz kod dostępu do materiałów wideo, który jest aktywny przez czternaście dni od momentu zakupu. Oznacza to, że masz całe dwa tygodnie na przejście szkolenia, a zalogować się do materiałów możesz o dowolnej, pasującej Ci porze. Szkolenie możesz przechodzić w dowolnych, blokach czasowych. Wraz z dostępem do materiałów szkoleniowych wideo otrzymasz również materiały szkoleniowe w formie plików PDF, do których będziesz mieć nieograniczony dostęp przez cały czas. Po ukończeniu szkolenia dostaniesz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kompetencje.

Jakie e-szkolenia oferujemy?

Monitoruj naszą stronę i wybierz dowolne szkolenie, które jest Ci potrzebne do rozwoju dalszej ścieżki swojej kariery zawodowej. Mogą dotyczyć one dowolnej specjalizacji, np. technik sprzedaży czy obsługi kas fiskalnych, ale także uprawnień na większe sprzęty, np. wózki widłowe. Spektrum jest naprawdę szerokie, wystarczy, że na bieżąco będziesz sprawdzać nasze aktualności, a na pewno znajdziesz szkolenie, którego potrzebujesz do samorozwoju.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty e-szkoleń?

Inwestowanie w siebie jest najlepszą odpowiedzią na dynamiczne zmiany, jakie zachodzą na rynku pracy. Niektóre zawody wygasają, w ich miejsce pojawiają się nowe. Pracodawcy oczekują coraz konkretniejszych specjalizacji, a konkurencja na rynku pracy nie śpi. Dlatego zawsze jest dobry czas na to, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, które pomogą Ci w zdobyciu lub zmianie pracy, a także w otrzymaniu awansu lub podwyżki wynagrodzenia. Nie zdawaj się na innych – weź sprawy w swoje ręce i to Ty zdecyduj, gdzie i w jakim charakterze chcesz pracować.